Jak si vybrat ten pravý šperk?

Jsme česká rodinná firma jménem Kleopatra sídlící v Hradci Králové a kromě e-shopu máme i necelých třicet let obchod, kde najdete ještě o něco větší sortiment než na našich stránkách https://www.zlatnictvikleopatra.cz/. Zároveň i děláme opravy a zakázkovou výrobu. Veškeré zboží na našich stránkách máme skladem a dodáváme ho do tří dnů.

Zajímavá otázka – jak si vybrat ten pravý šperk? Pokusím se Vám na ni odpovědět. Žijeme ve společnosti, která se už od dávných dob ráda zdobí. Šperky samozřejmě více zajímají nás ženy, hlavně jako doplněk k oblečení. Je také důležité rozlišovat výběr šperků pro denní nošení nebo pro slavnostnější příležitosti, například pro návštěvu divadla, plesu nebo jiné významnější příležitosti. Musíme si také uvědomit, že mladá generace má většinou úplně jiný vkus než jejich maminky nebo babičky. Stříbrné i zlaté šperky se v současné době nabízejí v mnoha variantách. Samozřejmě i šperky podléhají vlivu módy. Oblíbené jsou šperky ve stříbře nebo v bílém zlatě. Hodně žádané jsou přívěšky ve tvaru pírka nebo stromu života.

Nejčastěji vybíraným šperkem jsou zlaté náušnice nebo stříbrné náušnice. Náušnice bychom měli vybrat, aby se hodili k naší postavě. To znamená, že u mladé a štíhlé dívky zvolíme spíše jemnější náušnice doplněné kamínky, aby ladili k její pleti nebo barvě vlasů. U tmavovlasých dívek nebo žen budeme volit spíše světlejší odstíny kamenů (např. bílé, světle modré, růžové, světle zelené). Stejně tak si musíme uvědomit, že je sice módnější bílá barva použitého zlata, ale někomu prostě více sluší žluté náušnice než z bílého zlata nebo stříbra. Dalším kamenem úrazu může být alergie na stříbro. To lze řešit náušnicemi ve zlatě, protože alergie na zlato je velmi výjimečná.

Dovolím si Vám nabídnout visací stříbrné a zlaté náušnice doplněné různými kameny nebo bez kamenů, které se hodí jako krásný doplněk k ženám s dlouhými vlasy, Samozřejmě máme i drobné, jemné náušnice ve stříbře i zlatě pro naše nejmenší slečny. Najdete u nás nejrůznější pecky, kroužky různých velikostí, mnoho dalších tvarů náušnic. Velmi vyhledávané jsou také zlaté a. Hezky vyniknou spolu s prstenem a náhrdelníkem nebo náramkem tvořícím soupravu. Jsou vhodné k slavnostnějším příležitostem.

Na našich stránkách najdete i mnoho dalších šperku ve zlatě i stříbře např. prsteny, náramky, řetízky, náhrdelníky, přívěšky a rozmanité soupravy.

Velmi oblíbené šperky jsou zlaté řetízky a náhrdelníky v různém barevném provedení. Dosti často je máme v nabídce společně s náramky. Najdete u nás jemné vzory vhodné na přívěšek, které se hodí pro mladší i starší generaci, pro děti, dívky i muže. Pro ty, kdo mají radši stříbro, máme i širokou kolekci řetízků a náramků ve stříbrném provedení.

Můžete si prohlédnout i velké množství s kameny i bez nebo překrásné stříbrné prstýnky, které Vás snad zaujmou svým zpracováním s možností sladit je do soupravy s náušnicemi a přívěšky.
Najdete u nás i velké množství zlatých a stříbrných zásnubních prstenů osázených zirkony nebo brilianty.

Určitě si u nás můžete vybrat i řadu nejrůznějších tvarů a provedení např, srdíčka, znamení, křížky i mnoha dalších zpracování včetně zmiňovaných přívěšků ve tvaru pírka nebo stromu života ve zlatém i stříbrném provedení.

Doufám, že šperky ze zlata nebo stříbra Vám udělají radost a bude příjemné je nosit v každodenním životě, ale i při svátečních příležitostech.

Další zajímavé čtení

PR článek

Doporučené články